Всі курсові роботи сайту

Адміністративний статус Державної архівної служби України

(курсова робота з адміністративного права)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження адміністративного статусу Державної архівної служби України ... 5
1.1. Поняття "архівна система", її основні види ... 5
1.2. Система архівних установ України ... 7
Розділ 2. Характеристика адміністративного статусу Державної архівної служби України ... 19
2.1. Історія Державної архівної служби України ... 19
2.2. Особливості адміністративно-правового статусу Державної архівної служби України ... 25
Висновки ... 39
Література ... 41

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Адміністративний статус Державної архівної служби України"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Адміністративний статус Державної архівної служби України"

Файл з курсовою "Адміністративний статус Державної архівної служби України" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  2046 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Захист прав та інтересів суб'єктів господарювання

Теоретичні засади дослідження захисту прав та інтересів суб'єктів господарювання. Поняття захисту прав та законних інтересів учасників господарських правовідносин. Форми захисту прав та законних інтересів учасників господарських правовідносин. Способи захисту прав та законних інтересів учасників господарських правовідносин. Захист прав суб'єктів господарської діяльності в господарському суді. Правове становище господарських судів. Підвідомчість справ господарським судам. Підсудність справ. Доарбітражне врегулювання господарських спорів. Вирішення спорів господарським судом. Захист прав та законних інтересів учасників господарських правовідносин в третейських суди та міжнародних арбітражах. Поняття за основні засади діяльності третейського суду. Міжнародний арбітраж та регулювання його діяльності.

Докази в господарському процесі: Поняття та види доказів у господарському процесі. Засоби доказування у господарському процесі. Належність, допустимість та достатність доказів у господарському процесі.
Правова природа, поняття і класифікація конституційних прав, свобод і обов'язків людини і громадянина: Теоретичні засади дослідження правової природи конституційних прав, свобод обов'язків людини і громадянина. Сутність та соціальна природа прав людини. Особливості співвідношення прав людини і громадянина. Соціальні та конституційні права особи та громадянина. Класифікація прав людини з різними критеріями. Класифікація прав людини за хронологією виникнення. Класифікація прав людини за способом реалізації. Класифікація прав людини за змістом і соціальним призначенням. Права, свободи та обов'язки людини і громадянина за конституцією України. Механізм їх захисту. Характеристика прав, свобод та обов'язків людини і громадянина за конституцією України. Особливості національних та міжнародних механізмів захисту прав людини.
Характеристика короткочасного позбавлення волі: Теоретичні засади дослідження короткострокового позбавлення волі. Поняття та види покарань. Короткострокове позбавлення волі (арешт) як вид кримінального покарання. Виконання покарання у виді арешту. Загальні положення про порядок виконання покарання у виді арешту. Умови відбування покарання у виді арешту. Особливості порядку виконання (відбування) арешту засудженими військовослужбовцями. Аналіз застосування короткострокового позбавлення волі у судовій практиці. Легкі тілесні ушкодження (ст. 125 КК). Хуліганство (ст. 296 КК). Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами (ст. 286 КК).
Вбивство в стані афекту: Загальна характеристика вбивства. Юридичний аналіз скоєння вбивства в стані сильного душевного хвилювання. Кваліфікація вчинення вбивства в стані сильного душевного хвилювання.

Адміністративний статус Державної архівної служби України