Всі курсові роботи сайту

Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства світанок на ринку м. Луцька

(курсова робота з маркетингу)

Вступ ... 3
Розділ 1. Короткий опис діяльності підприємства ... 5
Розділ 2. Опис товару підприємства ... 7
Розділ 3. Аналіз маркетингового середовища підприємства ... 9
3.1. Аналіз макросередовища ... 9
3.2. Аналіз мікросередовища підприємства ... 13
Розділ 4. Розробка ринкової стратегії ... 18
Розділ 5. Розробка продуктової стратегії ... 20
5.1. Товарна політика ... 20
5.2. Цінова політика ... 29
5.3. Збутова політика ... 32
5.4. Політика просування ... 35
Висновки ... 38
Література ... 39
Додатки ... 40

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства світанок на ринку м. Луцька"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства світанок на ринку м. Луцька"

Файл з курсовою "Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства світанок на ринку м. Луцька" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  1020 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Сюжетно-рольові ігри

Теоретичні засади дослідження особливостей експериментів з ролями в процесі сюжетно-рольових ігор. Особливості гри як засобу всебічного розвитку дитини, класифікація дитячих ігор. Передумови розвитку сюжетно-рольової гри в ранньому віці. Сюжетно-рольові ігри. Театралізовані ігри. Аналіз використання сюжетно-рольових ігор. Роль вихователя у розвитку ігрової діяльності дітей. Методичні рекомендації щодо використання ігор як засобу соціалізації молодших школярів. Реальна картина використання гри у практиці підготовки дошкільнят до школи.

Діагностика агресивності старшокласників: Агресивність старшокласників та її діагностика як психологічна проблема. Поняття агресії. Природа і структура агресії у вітчизняній і зарубіжній літературі. Агресивна поведінка сучасної молоді в контексті соціальної ситуації. Діагностика агресивної поведінки. Методики дослідження агресивності старшокласників. Опис методики дослідження. Аналіз отриманих результатів.
Особливості роботи соціального педагога в установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями: Теоретичні засади дослідження особливостей роботи соціального педагога в установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями. Нормативно-правові засади діяльності соціального педагога установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями. Психолого-медико-педагогічна реабілітація. Практика роботи соціального педагога в установах реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями. Моделі соціальної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями. Заходи з педагогічної реабілітації дітей-інвалідів. Перший етап: педагогічна діагностика. Другий етап: педагогічна корекція. Третій етап: Результати педагогічної реабілітації. Умови процесу соціалізації дітей із функціональними обмеженнями, вихованців резидентних установ.
Роль та місце міліції в системі ОВС України: Правове регулювання діяльності міліції, її підпорядкованість. Основні напрями діяльності міліції. Організаційна структура служб міліції, які здійснюють адміністративну діяльність.
Поняття і предмет науки цивільного права: Теоретичні та історичні аспекти дослідження науки цивільного права. Поняття предмет та система науки цивільного права. Історія становлення науки цивільного права. Радянська школа цивілістики. Українська школа науки цивільного права. Основні елементи науки цивільного права. Методи дослідження науки цивільного права. Наука цивільного права та інші юридичні науки. Цивільне право як навчальна дисципліна.

Розробка продуктово-ринкової стратегії підприємства світанок на ринку м. Луцька