Всі курсові роботи сайту

МЕТОДИ ОБЧИСЛЕННЯ ВВП

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Історичний розвиток визначення національних рахунків ... 5
1.1. Джерела виникнення системи національних рахунків ... 5
1.2. Перші спроби розрахунків макроекономічних показників в Англії ... 6
1.2. Голландська школа ... 10
1.3. Французька школа ... 13
1.4. Баланс народного господарства ... 18
Розділ 2. Виробництво національного доходу ... 25
2.1. Фактори виробництва національного доходу. Виробнича функція ... 25
2.2. Чинники, що визначають величину національного доходу ... 28
Розділ 3. Показники обсягу національного виробництва і методи їх обчислення ... 30
3.1. Валовий внутрішній продукт ... 30
3.2. Методологія обчислення ВВП ... 32
3.3. Методи обчислення ВВП ... 36
3.4. Інші показники обсягу національного виробництва ... 40
Висновки ... 43
Література ... 44

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Методи обчислення ВВП"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Методи обчислення ВВП"

Файл з курсовою "Методи обчислення ВВП" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  815 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Гроші, закономірності виникнення, суть, еволюція і форми

Суть грошей і закономірності їх виникнення. Походження грошей. Роль держави у творенні грошей. Сутність грошей. Гроші як гроші і гроші як капітал. Форми грошей та їх еволюція. Функції грошей як загального еквівалента.

Статистика трудових ресурсів: Теоретичні засади статистики трудових ресурсів. Поняття та склад трудових ресурсів. Рух трудових ресурсів. Завдання статистики трудових ресурсів. Основні показники статистики трудових ресурсів. Особливості статистичного вивчення ринку праці. Методика розрахунку коефіцієнтів інтенсивності зайнятості та безробіття.
Педагогічна етика та педагогічний такт: Суть педагогічної моралі. Етично-педагогічна норма як відображення і форма регулювання суперечності в педагогічній дії. Регулятивна функція етично-педагогічної норми. Критерії педагогічної моралі. Необхідність критерію педагогічної моралі. Педагогічна мораль як нормативна система. Основні форми етично-педагогічних вимог. Педагогічна мораль як система норм. Функціонування педагогічної моралі. Педагогічна мораль як компонент суспільної свідомості. Перехід від переконання до вибору вчинку. Поведінка вчителя як форма існування педагогічної моралі. Педагогічний такт як необхідна умова успішного спілкування між вчителем і учнями. Педагогічний такт - професійна якість вчителя. Педагогічний такт як форма взаємовідносин з учнями.
Психодіагностика свідомості дорослої людини: Теоретичні передумови дослідження людської свідомості. Свідомість як форма відображення людиною дійсності. Природа людської свідомості. Виникнення і розвиток свідомості. Свідомість і несвідоме. Принципи і методи діагностики свідомості і самосвідомості. Емпіричне вивчення свідомості дорослої людини. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.
Дисциплінарне провадження в адміністративному праві: Теоретичні засади дослідження дисциплінарного провадження в адміністративному праві. Поняття дисциплінарної відповідальності. Адміністративні провадження: поняття, класифікація, стадії. Особливості дисциплінарного провадження в адміністративному праві. Поняття і види дисциплінарних проваджень в адміністративному праві. Стадії дисциплінарного провадження в адміністративному праві. Права і обов'язки осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України у дисциплінарному провадженні.

Методи обчислення ВВП