Всі курсові роботи сайту

Прожитковий мінімум і соціальний захист населення

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження прожиткового мінімуму та соціального захисту населення ... 4
1.1. Необхідність та доцільність соціального захисту в умовах ринкової економіки ... 4
1.2. Методи та засоби соціального захисту населення ... 7
1.3. Поняття прожиткового мінімуму та його визначення ... 9
Розділ 2. Аналіз рівня соціального захисту населення України ... 15
2.1. Характеристика рівня доходів населення в Україні ... 15
2.2. Соціальні стандарти та гарантії ... 20
2.3. Соціальний захист населення ... 26
Розділ 3. Шляхи вдосконалення та підвищення ефективності соціального захисту населення в Україні ... 34
Висновок ... 41
Список використаної літератури ... 43
Додатки ... 46

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Прожитковий мінімум і соціальний захист населення"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Прожитковий мінімум і соціальний захист населення"

Файл з курсовою "Прожитковий мінімум і соціальний захист населення" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  835 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Організаційно-фінансові аспекти оренди державного майна в Україні

Теоретичні основи дослідження оренди державного майна в Україні. Економічна природа державної власності та її роль в економіці країни. Особливості функціонування суб'єктів державної власності. Характеристика фінансових аспектів відносин оренди державного майна. Оренда державного майна і порядок її проведення. Орендна плата та її складові. Організаційні аспекти оренди державного майна.

Населення і трудові ресурси львівської області: Динаміка чисельності населення Львівської області. Сучасна демографічна ситуація в регіоні. Трудові ресурси регіону та особливості їх використання. Розселення населення по області. Етнічний (національний) склад населення Львівської області. Шляхи поліпшення соціально-демографічної ситуації.
Громадянське виховання старшокласників: Громадянство як суспільний інститут та його основні цінності. Становлення й утвердження інституту громадянства. Культура громадянства в сучасному світі. Громадянське виховання в загальноосвітні школі. Необхідність громадянського виховання в загальноосвітній школі. Основні теоретичні засади громадянського виховання. Виховання патріотизму старшокласників як складова громадянського виховання. Структура почуття патріотизму старшокласників. Шляхи та засоби виховання патріотизму юнаків і дівчат у позанавчальній виховній діяльності.
Методи вивчення особистості дорослої людини: Особливості методів вивчення особистості дорослої людини. Проблема діагностики параметрів особистості. Психологічні принципи і методи діагностики мотивації. Принципи і методи діагностики самосвідомості. Принципи і методи діагностики міжособистісних відносин. Практика вивчення особистості дорослої людини. Опис методів дослідження. Аналіз результатів дослідження.
Сім'я і злочинність неповнолітніх: Роль сім'ї у формуванні особистості підлітків. Основні функції сім'ї. Порушення стосунків дитини й дорослого як першоджерело соціальної дезадаптацiї. Соціально-психологічні причини агресивної поведінки підлітків. Діти з неблагополучних сімей. Проблема злочинності неповнолітніх. Вікові особливості неповнолітніх осуджених, що знаходяться у виховних колоніях.

Прожитковий мінімум і соціальний захист населення