Всі курсові роботи сайту

Державна власність

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні основи формування державної власності ... 6
1.1. Економічна природа державної власності та її роль в економіці країни ... 6
1.2. Особливості функціонування суб'єктів державної власності ... 9
1.3. Організаційно-правова база функціонування державних підприємств ... 14
Розділ 2. Сучасний стан державних підприємств ... 21
2.1. Оцінка фінансово-майнового стану підприємств державної форми власності ... 21
2.2. Аналіз прибутковості підприємств державної форми власності ... 24
2.3. Оцінка впливу державних підприємств в наповненні бюджету ... 33
Розділ 3. Напрямки підвищення ефективності формування та використання державної власності ... 37
Висновки ... 42
Література ... 44
Додатки ... 47

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Державна власність"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Державна власність"

Файл з курсовою "Державна власність" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  829 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Місце та роль власності в економічній системі

Власність - базовий інститут господарської діяльності. Сутність, функції, типи і форми власності. Світові тенденції трансформації і розвитку відносин власності. Етапи і перспективи розвитку відносин власності в Україні. Шляхи трансформації та аналіз структури власності в Україні. Основні напрямки забезпечення рівноправності в Україні.

Економічний механізм раціонального використання природних ресурсів: Теоретико-методологічні питання дослідження природних ресурсів. Поняття "природні ресурси". Класифікація природних ресурсів. Сутність економічних оцінок природних ресурсів. Економіко-географічні особливості розміщення і використання найважливіших видів природних ресурсів. Мінеральні ресурси та корисні копалини України. Паливно-енергетична сировина. Особливості використання нетрадиційних енергоресурсів. Економіко-географічний аналіз земельних ресурсів України. Індивідуальне завдання.
Особливості екологічного виховання учнів: Теоретичні засади дослідження особливостей екологічного виховання учнів різних вікових груп. Поняття екологічного виховання. Форми і методи екологічного виховання молодших підлітків. Організація процесу виховання в сучасній школі. Рівні і показники екологічної вихованості учнів 5-7 класів. Застосування форм, методів та засобів екологічного виховання в школі №... (або в методичній літературі). Методичні рекомендації вчителям з організації екологічного виховання.
Комунікативні особливості творчо обдарованих підлітків: Креативність і її діагностика. Психологічний зміст проблеми в науковій літературі. Концепція креативності Дж. Гілфорда і Е.П.Торенса. Концепція М. Волаха і Н. Когана. Концепція З. Мєдніка. "Теорія інвестування" Р. Стернберга. Підхід В.Н. Дружиніна і Н.В. Хазратової. Комунікативні особливості творчо обдарованих підлітків. Загальне поняття про інтелект. Загальне уявлення про креативність. Поняття і види обдарованості. Особливості комунікативності творчо обдарованих підлітків. Емпіричне дослідження.
Девіантна поведінка підлітків: Девіантна поведінка підлітків як соціально-педагогічна проблема. Наукове розуміння поняття "девіантна поведінка". Специфіка девіантної поведінки у підлітковому віці. Вікові особливості підлітків як фактор виникнення девіантної поведінки. Причини виникнення девіантної поведінки у підлітків. Соціально-педагогічна діяльність з дітьми девіантної поведінки. Основні підходи до попередження девіантної поведінки підлітків. Соціально-педагогічна реабілітація підлітків девіантної поведінки. Реабілітаційні соціально-педагогічні технології.

Державна власність