Всі курсові роботи сайту

Податкова система та інфляція

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження інфляції ... 6
1.1. Сутність та вимірювання інфляції ... 6
1.2. Форми вияву інфляції ... 13
Розділ 2. Фіскальна політика в системі державного регулювання інфляційних процесів ... 17
2.1. Суть фіскальної політики ... 17
2.2. Дискреційна фіскальна політика ... 17
2.3. Недискреційна фіскальна політика. Ефект витіснення ... 20
2.4. Проблеми поєднання фіскальних і монетарних інструментів ... 24
Розділ 3. Антиінфляційні заходи держави в межах фіскальної політики ... 30
3.1. Методи антиінфляційного оподаткування ... 30
3.2. Скорочення податків у світі "концепції пропозиції" ... 33
3.3. Антиінфляційна політика України ... 35
Висновки ... 37
Література ... 40

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Податкова система та інфляція"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Податкова система та інфляція"

Файл з курсовою "Податкова система та інфляція" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  826 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Електронні гроші

Еволюція форм грошей. Загальна характеристика електронних грошей. Проблеми розвитку електронних грошей в Україні.

Південний економічний макрорайон: Фактори формування та місце макрорайону в територіальному поділі праці. Роль району в ТПП. Передумови соціально-економічного розвитку і функціонування району. Географічне положення. Історичні передумови формування господарства. Населення і трудові ресурси. Природно-ресурсний потенціал. Науково-технічний і виробничий потенціал. Провідні галузі господарського комплексу макрорайону та їх розміщення. Галузева і територіальна структура господарства. Паливно-енергетичний комплекс. Машинобудівний та металургійний комплекс. 3 Хімічно-індустріальний комплекс. Легка промисловість. Будівельна індустрія району. АПК району. Особливості транспортної системи. Рекреаційний комплекс. Розвиток галузей невиробничої сфери. Зовнішньоекономічні зв'язки району. Основні проблеми та перспективи розвитку Південного економічного макрорайону в умовах реформування економіки.
Способи організації ігрової діяльності на уроках у початковій школі: Сутність ігрової діяльності як методу навчання у початкових класах. Основні теорії та концепції гри. Гра як метод навчання та її значення. Основні функції ігор. Способи і організація ігрової діяльності на уроках в початковій школі. Ігрові мотиви і загальна характеристика організації ігор. Принципи, правила гри та етапи організації ігрової діяльності на уроках в початкових класах.
Емоційність лідерів старшокласників: Теоретичні аспекти вивчення характеристики емоційності лідерства у групі старшокласників. Теорії лідерства. Ранні теорії лідерства. Теорії "героїв" і "теорії рис". Теорії середовища. Особово-ситуативні теорії. Теорії взаємодії-очікування. Теорії обміну. Мотиваційні теорії. Сучасні концепції: загальні типології і типи лідерства. Емоційність і лідерство. Роль емоційних лідерів у колективі старшокласників. Емпіричне дослідження. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.
Соціально-педагогічна діяльність з підлітками, що мають наркотичну залежність: Теоретичні засади дослідження соціально-педагогічної діяльності з підлітками, що мають наркотичну залежність. Наркозалежність як форма девіантної поведінки. Причини розвитку наркоманії. Профілактика наркотизму як соціальна технологія. Аналіз особливостей соціально-педагогічної діяльності з підлітками, що мають наркотичну залежність. Методологія профілактики наркотизму. Соціально-педагогічна робота з батьками наркозалежних підлітків.

Податкова система та інфляція