Всі курсові роботи сайту

Модель IS-LM та її використання в Україні

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження використання моделі IS-LM для прогнозування наслідків монетарної та фіскальної політики в Україні ... 5
1.1. Грошовий ринок і крива LM ... 5
1.1.1. Доход, попит на гроші і крива LM ... 5
1.1.2. Проста алгебра кривої LM ... 8
1.2. Рівновага в моделі IS-LM у короткостроковому періоді ... 9
1.3. Модель IS-LM і коливання економічної активності ... 11
1.3.1. Бюджетно-податкова політика в моделі IS-LM ... 11
1.3.2. Грошово-кредитна політика в моделі IS-LM ... 12
1.4. Відносна ефективність грошово-кредитної та бюджетно-податкової політики у моделі IS-LM ... 13
Розділ 2. Обґрунтування економічної політики держави за допомогою моделі Хікса-Хансена (модель ІS-LM) ... 18
2.1. Грошово-кредитна політика ... 18
2.2. Фіскальна політика ... 19
2.3. Альтернативні варіанти фіскальної політики ... 22
Розділ 3. Аналіз фіскальної і монетарної політики України за допомогою моделі ІS-LM ... 27
Висновки ... 33
Література ... 35

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Модель IS-LM та її використання в Україні"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Модель IS-LM та її використання в Україні"

Файл з курсовою "Модель IS-LM та її використання в Україні" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  825 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Державне регулювання приватизації в Україні

Сутність та економічні передумови приватизації в Україні. Нормативно-правове забезпечення приватизаційних процесів. Об'єкти та способи приватизації. Особливості приватизаційного процесу в Україні та його соціально-економічні наслідки. Сучасні проблеми приватизації в Україні та шляхи їх вирішення.

Паливно-енергетичний комплекс західного економічного макрорайону: Роль ПЕК у народному господарстві Західного макрорайону та його структура. Західний макрорайон у господарському комплексі України. Значення паливно-енергетичного комплексу в економіці Західного макрорайону. Загальна характеристика ПЕК макрорайону та особливості його розміщення. Паливна промисловість. Вугільна промисловість. Нафтогазова промисловість. Торфова промисловість. Електроенергетика. Основні проблеми та перспективи розвитку ПЕК макрорайону в умовах реформування економіки на ринкових засадах. Проблеми та перспективи розвитку ПЕК. Екологічні проблеми ПЕК.
Особливості особистісно-орієнтованого підходу до підвищення кваліфікації вчителя у міжкурсовий період: Поняття про особистісно-орієнтовану педагогіку та її основні категорії. Аналіз особливостей особистісно-орієнтованого підходу до підвищення кваліфікації вчителя у міжкурсовий період. Особистісно-орієнтована система розвитку професійної компетентності педагогів як засіб підвищення якості освіти. Модель індивідуального підвищення кваліфікації як можливий напрям розвитку післядипломної педагогічної освіти. Готовність педагога до професійного саморозвитку: сутність, структура, проблеми дослідження.
Егоцентризм в організації мовних дискурсів: Теоретичні засади дослідження егоцентризму в організації мовних дискурсів. Егоїзм і егоцентризм. Мовний егоцентризм. Рівні актуалізації. Особливості жіночого егоцентризму і його прояви. Практичне застосування егоцентричних проявів в організації мовних дискурсів.
Особливості соціалізації дитини в різних типах сімей: Теоретичні засади дослідження особливостей соціалізації дитини в різних типах сімей. Поняття соціалізації. Сім'я як середовище соціалізації дитини. Типологія сімей. Особливості соціалізації дитини в сім'ї. Аналіз особливостей соціальної роботи з різними типами сімей. Технології соціальної роботи з сім'ями різного типу. Методи і організаційні форми соціальної роботи з сім'ями різного типу. Методи роботи під час психологічного консультування. Техніки соціальної сімейної терапії.

Модель IS-LM та її використання в Україні