Всі курсові роботи сайту

Державний борг

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні аспекти дослідження формування державного боргу України ... 5
1.1. Економічна сутність державного кредиту ... 5
1.2. Структура державного боргу та механізм його формування ... 8
1.3. Особливості впливу дефіциту бюджету і державного боргу на національну економіку ... 11
Розділ 2. Особливості та пріоритети боргової політики України ... 19
2.1. Етапи формування державного боргу та боргової політики України ... 19
2.3. Оцінки боргового тягаря України ... 23
2.4. Підсумкова характеристика боргової політики України на сучасному етапі. Стан державного боргу України ... 26
Розділ 3. Шляхи удосконалення боргової політики України ... 30
3.1. Проблеми нормативно-інституційного забезпечення боргової політики України ... 30
3.2. Основні завдання оптимізації боргової політики України ... 32
3.3. Боргова політика в контексті завдань інноваційного розвитку ... 36
3.4. Засоби підвищення ефективності бюджетних інвестицій ... 39
3.5. Альтернативи позичковому фінансуванню державних видатків ... 40
Висновки ... 44
Література ... 46
Додатки ... 48

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Державний борг"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Державний борг"

Файл з курсовою "Державний борг" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  821 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Становлення сучасних форм господарювання в сільському господарстві

Поняття аграрного сектору економіки. Ринкові відносини в аграрній сфері. Аграрні відносини, їхній зміст і особливості. Форми власності на землю і форми господарювання в аграрному секторі економіки. Земельна рента, її сутність, види і механізм утворення. Ринок земельних ресурсів. Ціна землі. Поняття та особливості діяльності сільськогосподарських підприємств. Суть та основне призначення агробізнесу. Особливості розвитку підприємництва в аграрному секторі. Фермер - основний суб'єкт підприємництва на селі.

Агропромисловий комплекс України: Роль агропромислового комплексу в народному господарстві. Форми територіальної організації АПК. Характеристика особливостей структури, розміщення та функціонування агропромислового комплексу України. Сільське господарство України та його структура. Особливості розміщення галузей сільського господарства. Спеціалізовані агропромислові комплекси. Проблеми і перспективи розвитку АПК.
Формування навчального плану у внз: Сутність та структура навчального плану. Розподіл дисциплін за порядком та логічним порядком. Цикли дисциплін (гуманітарні, природничі, загальноекономічна підготовка, професійна підготовка). Графік навчального плану та його характеристика. Розподіл кредитів по дисциплінам. Взаємозв'язок дисциплін. Відображення навчального плану у навчальному процесі (проблеми та недоліки).
Діагностика психологічного клімату в малих групах: Теоретико-методологічні засади дослідження психологічного клімату в малих групах (колективі). Проблеми малої групи в соціальній психології. Динамічні процеси в малих соціальних групах. Психологічний клімат у колективах і групах. Застосування апарату системного аналізу до проблеми оцінки соціально-психологічних характеристик малих груп. Емпіричне дослідження.
Технології формування та розвитку творчої особистості в соціально-педагогічній діяльності: Теоретичні засади дослідження технологій формування та розвитку творчої особистості в соціально-педагогічній діяльності. Поняття та характеристика творчої обдарованості дитини. Психологічні і соціальні особливості обдарованих дітей. Особливості творчої обдарованості та її проблеми у дитини. Практика формування та розвитку творчої особистості в соціально-педагогічній діяльності. Особливості соціально-педагогічної роботи з обдарованими дітьми і їх батьками. Методи вивчення соціальним педагогом творчої дитини. Тренінгові методи виявлення й розвитку обдарованості. Арт-терапія в роботі з обдарованими дітьми як метод діагностики обдарованості. Основні напрямки в роботі психолога з обдарованими дітьми, їх педагогами і батьками. Методики діагностики обдарованості для психологів. Розвиток обдарованості школярів (на прикладі досвіду Донеччини).

Державний борг