Всі курсові роботи сайту

Аналіз споживання в національній економіці та державні інструменти його регулювання

(курсова робота з макроекономіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Суть споживання та граничної схильності до споживання ... 5
1.1. Використовуваний дохід і споживання ... 5
1.2. Види і функції споживання ... 7
1.3. Гранична схильність до споживання ... 10
1.4. Середня схильність до споживання ... 12
Розділ 2. Моделі поведінки споживача ... 16
2.1. Кейнсіанська функція споживання ... 16
2.2. Міжчасовий вибір споживача ... 18
2.3. Гіпотеза життєвого циклу та гіпотеза постійного доходу ... 21
Розділ 3. Чинники споживання і заощадження, не пов'язані з поточним доходом ... 27
Розділ 4. Державні інструменти регулювання споживання ... 31
Висновки ... 40
Література ... 43

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Аналіз споживання в національній економіці та державні інструменти його регулювання"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Аналіз споживання в національній економіці та державні інструменти його регулювання"

Файл з курсовою "Аналіз споживання в національній економіці та державні інструменти його регулювання" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною і повідомте номер цієї курсової -  820 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль чи просто вишлю курсову без пароля на Viber, Telegram або e-mail.

В якості гарантії порядності можу скинути знімки з вайбера діалогів з попередніми покупцями.

Мої контакти:

     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
Viber:  097 118 72 59
Telegram:  @ureferat
e-mail:  ureferat@gmail.com
адреса:  м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Інші способи оплати

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли питання? - запитуйте!

© 2006-2019  0lib.com

Інші курсові роботи:

Соціально-економічні відносини

Сучасна характеристика соціально-економічних відносин. Класифікація соціально-економічних відносин. Філософський зріз категорії "соціально-економічні відносини". Еволюція соціально-економічних відносин. Соціальні причини їх виникнення. Періодизація соціально-економічних відносин. Передумови трансформації відносин.

Економічна характеристика Карпатського регіону: Роль та значення продуктивних сил Карпатського економічного регіону України у розвитку господарського комплексу. Передумови розвитку та розміщення продуктивних сил території: історичні, природні, демографічні, екологічні. Сучасна галузева структура і рівень розвитку господарського комплексу Карпатського економічного регіону. Територіальна структура господарства території Карпатського економічного регіону. Участь економічного району у внутрідержавному територіальному поділі праці та економічних зв'язках. Проблеми і перспективи розвитку регіону нових економічних умовах.
Психолого-педагогічна характеристика функцій контролю навчання: Компоненти, функції і види контролю. Критерії та норми оцінки знань і вмінь. Критерії якості навчання. Діагностування й оцінювання знань, умінь та навичок студентів. Форми контролю. Кредити ЕСТS.
Діагностика міжособистісних стосунків у підлітковому віці: Міжособистісні стосунки у підлітковому віці як психологічна проблема. Поняття міжособистісних стосунків. Психологічна сумісність і конфлікт у міжособистісних стосунках. Особливості стосунків з однолітками та дорослими у підлітковому віці та особливості психодіагностики цих стосунків. Особливості стосунків з однолітками та дорослими у підлітковому віці. Принципи та методи діагностики міжособистісних відносин. Експериментальне вивчення особливостей міжособистісних стосунків у підлітковому віці. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.
Субкультура емо: Теоретичні засади дослідження історії руху емо. Субкультура як об'єкт дослідження. Складові та ознаки субкультури. Молодіжні рухи та їх базова типологізація. Історія виникнення емо. Зарубіжні музичні емо-групи. "Класичний" емо-стиль.

Аналіз споживання в національній економіці та державні інструменти його регулювання