Всі курсові роботи сайту

КУРСОВІ РОБОТИ З ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Апеляційне провадження
Види цивільного судочинства
Виконання судових рішень у цивільних справах
Відновлення втраченого судового провадження
Докази і доказування у цивільному процесі
Експерт і спеціаліст у цивільному процесі
Експертиза в цивільному процесі
Заочне рішення у цивільному процесі
Заочний розгляд справи у цивільному процесі
Заходи процесуального примусу
Зміни у позові
Касаційне провадження
Наказне провадження
Наказне провадження
Особливості дослідження звукозапису та демонстрації відеозапису у судовому процесі
Письмові та речові докази як засоби доказування
Повноваження апеляційного суду
Повноваження суду і підстави для скасування заочного рішення
Повноваження третейських судів при захисті прав споживачів
Поняття, завдання джерела і принципи цивільного процесуального права України
Поняття, завдання та джерела цивільного процесуального права України
Порушення та розгляд справи в цивільному процесі
Правові підстави зупинення і закриття провадження у цивільній справі
Представництво в цивільному процесі
Провадження у цивільних справах за участі іноземних осіб
Речові докази в цивільному процесі
Розмежування компетенції судів
Сторони у цивільному процесі
Структура цивільного процесу та провадження цивільного судочинства
Судовий розгляд як стадія цивільного процесу
Судові витрати у цивільному процесі
Судові постанови
Судові постанови
Треті особи в цивільному процесі України
Треті особи, що заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору

Інші курсові роботи:

Органи місцевого самоврядування: Поняття і система органів місцевого самоврядування. Представницькі та виконавчі органи місцевого самоврядування. Повноваження виконавчих органів сільських, селищних, міських рад щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Відповідальність органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в контексті децентралізації державної влади.
Види процедур з надання адміністративних послуг: Теоретичні засади дослідження видів процедур з надання адміністративних послуг. Теоретичні розробки щодо процедур з надання адміністративних послуг в науковій літературі. Поняття адміністративної процедури. Характеристика видів процедур з надання адміністративних послуг. Поняття та особливості адміністративних послуг. Класифікація процедур з надання адміністративних послуг. Міжнародний досвід та нормативно-правове регулювання інституту адміністративних послуг.
Треті особи в цивільному процесі України: Поняття третіх осіб в цивільному процесі України. Їх види. Треті особи, які заявляють самостійні вимоги. Підстави і процесуальний порядок вступу у справу третіх осіб, які заявляють самостійні вимоги. Процесуальні права та обов'язки третіх осіб, які заявляють самостійні вимоги. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог. Підстави і процесуальний порядок вступу у справу третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги. Процесуальні права та обов'язки третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги.
Повноваження апеляційного суду: Повноваження апеляційного суду. Відхилення апеляційної скарги і залишення рішення без змін. Відхилення скарги на ухвалу суду першої інстанції або зміни чи скасування ухвали. Скасування рішення суду першої інстанції. Проголошення рішень та ухвал. Порядок ухвалення рішень та постановлення ухвал апеляційним судом. Ухвала та рішення апеляційного суду, їх зміст. Проголошення рішення та ухвали апеляційним судом, набрання ними законної сили. Видача копій та повернення справи. Видача або направлення копій судових актів особам, які брали участь у справі. Повернення справи.
Договір перевезення вантажів. фрахтування: Поняття та загальна характеристика договору перевезення вантажу. Поняття перевезення вантажу. Перевезення вантажів як вид господарської діяльності. Загальна характеристика договору перевезення вантажу. Документальне оформлення перевезення вантажу. Порівняльна характеристика регламентування договору перевезення вантажу відповідно до Цивільного та Господарського кодексу України. Визначення та зміст договору перевезення вантажу. Форма договору. Права та обов'язки сторін. Відповідальність за договором перевезення вантажу. Фрахтування як особливий вид договору перевезення вантажу. Основні умови договору фрахтування. Оплата фрахту. Відповідальність за договором фрахтування.

Курсові роботи з цивільного процесу