Всі курсові роботи сайту

Курсові роботи з дисципліни "ГРОШІ, БАНКИ ТА КРЕДИТ"

Банківські ризики
Грошова маса і швидкість обігу грошей
Інфляція та грошові реформи
Особливості грошового обігу в Україні
Походження та сутність банків
Роль спеціалізованих небанківських фінансових установ у перерозподілі грошових ресурсів держави
Розрахунки за допомогою пластикових карток та перспективи їх розвитку

Інші курсові роботи:

Адміністративна відповідальність військовослужбовців: Теоретичні засади дослідження адміністративної відповідальності військовослужбовців. Сутність адміністративної відповідальності. Поняття адміністративного проступку. Аналіз особливостей адміністративної відповідальності військовослужбовців. Характеристика військовослужбовців як суб'єктів адміністративної відповідальності. Особливості накладення адміністративних стягнень на військовослужбовців.
Об'єкт адміністративного проступку: поняття і види: Теоретичні засади дослідження об'єкту адміністративного проступку. Поняття адміністративної відповідальності та її особливості. Адміністративний проступок як підстава адміністративної відповідальності. Розмежування адміністративних проступків і злочинів. Розмежування адміністративних і дисциплінарних проступків. Аналіз особливостей об'єкту адміністративного проступку. Поняття складу адміністративного проступку та його види. Характеристика об'єкта складу адміністративного проступку та його види. Класифікація об'єктів адміністративних проступків.
Діяльність органів внутрішніх справ щодо попередження і припинення групових порушень громадського порядку і масових заворушень: Теоретичні засади дослідження діяльності органів внутрішніх справ щодо попередження і припинення групових порушень громадського порядку і масових заворушень. Громадський порядок та конституційні основи його охорони. Поняття групових порушень громадського порядку і масових заворушень. Сутність діяльності органів внутрішніх справ щодо попередження і припинення порушень громадського порядку. Аналіз особливостей діяльності органів внутрішніх справ щодо попередження і припинення групових порушень громадського порядку і масових заворушень. Оперативно-тактичні дії ОВС щодо ліквідації групових порушень громадського порядку та масових заворушень. Застосування спеціальних засобів. Організаційно-правові засади службово-бойової діяльності ПМОП "Беркут".
Митний контроль: Суть і значення митного контролю. Суть митного контролю. Функції і принципи митного контролю. Права і обов'язки митної служби. Загальні положення проходження служби в митних органах. Права, обов'язки та відповідальність працівників митних органів. Діяльність та розвиток митного контролю в Україні. Форми митного контролю. Особливі режими митного контролю.
Витрати, пов'язані з розглядом справи в адміністративному процесі: Теоретичні засади дослідження особливостей витрат, пов'язаних з розглядом справи. Поняття та види судових витрат за кодексом адміністративного судочинства України. Вплив судових зборів на доступність до правосуддя. Характеристика витрат, пов'язаних з розглядом справи в адміністративному процесі. Аналіз витрат, пов'язаних з наданням правової допомоги в адміністративному судочинстві. Витрати на прибуття до суду сторін і їхніх представників. Витрати на залучення свідків, спеціалістів, перекладачів та проведення судових експертиз. Інші судові витрати. Пільги щодо сплати судових витрат. Розподіл судових витрат за наслідками розгляду справи.

Курсові роботи з дисципліни "Гроші, банки та кредит"